Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zápis do 1. třídy pro školní rok 2022/2023

Zápis do 1. třídy pro školní rok 2022/2023Ředitelství Základní školy Kojetín, Svatopluka Čecha 586,

okres Přerov oznamuje:

 

Zápis do 1. třídy

 

Se uskuteční ve dnech 28 . a 29. dubna 2022 od 14.00 – 17.00 hodin

v budově Základní školy Svatopluka Čecha 586.

 

Žáci 1. ročníku se učí podle školního vzdělávacího programu Škola pro všechny. Klademe důraz na to, aby všechny děti byly vzdělávány dle svých schopností a možností. Podporujeme výchovu k toleranci, kamarádství a vzájemné pomoci.  Děláme vše proto, aby se v naší škole žák cítil dobře a bezpečně.

 Zápis do 1 třídy 22.jpg

Do 1. ročníku se zapisují děti, které k 1. září 2022 dovrší 6. rok věku. Není-li dítě po dovršení šestého roku věku tělesně nebo duševně přiměřeně vyspělé, a požádá-li o to jeho zákonný zástupce, může mu ředitel odložit začátek povinné školní docházky o jeden školní rok. Žádost je nutné doložit vyjádřením lékaře a psychologa. K zápisu si přineste rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce.

Těšíme se na vás.

 

Mgr.  Jiří Isakidis

ředitel školy