Úvod > Aktuality > Znovuotevření školy pro 2. stupeň

Znovuotevření školy pro 2. stupeň

Vážení rodiče, zákonní zástupci.

• Od 8. června 2020 mohou, ale nemusí žáci 6 -9. ročníku navštěvovat školu za účelem třídnických hodin, výuky, konzultací. Nejedná se o povinnou školní docházku.
  • Aby mohl žák docházet do školy, musíte vy jako zákonní zástupci podepsat čestné prohlášení, že není vaše dítě v kontaktu z rizikovou osobou (věk nad 65 let, obezita, nemoci srdce, nemoci ledvin, jater, astma, nádorová onemocnění).
  • Pokud je vaše dítě v kontaktu s osobou s rizikovým faktorem (předchozí bod), pak ho do školy poslat nemůžete.
  • Každý žák musí mít na každý den 2 roušky a igelitový pytlík na použitou roušku.
  • Rodič, zákonný zástupce nebo doprovod žáka má zakázaný vstup do budovy školy. Žáci vstupují do budovy školy samostatně. Žáky si před školou přebírá vyučující.
  • Výuka bude probíhat v rozsahu 4 vyučovacích hodin, tj. do 11:30.
  • Učitelé jsou žákům dál k dispozici na emailu. Výuka bude dál probíhat distančně přes facebook a web.
  • V případě nejasností nebo dotazů nás kontaktujte emailem nebo telefonicky.