Úvod > Základní škola > Projekty > „Podpora ZŠ Sv. Čecha Kojetín formou šablon I“

„Podpora ZŠ Sv. Čecha Kojetín formou šablon I“

Naše škola využila nabídku výzvy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a podporu škol formou projektů zjednodušeného vykazování – šablony pro MŠ a ZŠ I., která je financována z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a státního rozpočtu České republiky.

Náš projekt měl název „Podpora ZŠ Sv. Čecha Kojetín formou šablon I.“ a jeho realizace byla od 1.2.2017 do 31.1.2019. Projekt se zaměřil na tato témata: osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání dětí a žáků, usnadnění přechodu dětí z MŠ do ZŠ, podpora extrakurikulárních aktivit a spolupráce s rodiči dětí a žáků.

Vybrané aktivity – šablony - Školní asistent – personální podpora ZŠ, Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ v oblasti matematické gramotnosti, Čtenářský klub pro žáky ZŠ, Klub zábavné logiky a deskových her pro žáky ZŠ, Doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem

Nastavené aktivity byly vybrány s cílem rozvíjet školní činnost v oblastech, které jsou prioritní pro rozvoj a zdokonalování vzdělávání dětí a žáků v ZŠ Sv. Čecha Kojetín.