Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zápis do 1. třídy pro školní rok 2023/2024

Zápis do 1. třídy pro školní rok 2023/2024Ředitelství Základní školy Kojetín, Svatopluka Čecha 586, okres Přerov oznamuje:

 

Zápis do 1. třídy

 

se uskuteční ve čtvrtek 20. dubna 2023

od 14.00 – do 17.00 hodin v budově

Základní školy Svatopluka Čecha 586 v Kojetíně.

 

Žáci 1. ročníku se učí podle školního vzdělávacího programu Škola pro všechny. Klademe důraz na to, aby všechny děti byly vzdělávány dle svých schopností a možností. Podporujeme výchovu k toleranci, kamarádství a vzájemné pomoci.  Děláme vše proto, aby se v naší škole žák cítil dobře a bezpečně.

Zápis do 1. třídy 2023.jpg 

Do 1. ročníku se zapisují děti, které k 1. září 2023 dovrší 6. rok věku. Není-li dítě po dovršení šestého roku věku tělesně nebo duševně přiměřeně vyspělé, a požádá-li o to jeho zákonný zástupce, může mu ředitel odložit začátek povinné školní docházky o jeden školní rok. Žádost je nutné doložit vyjádřením lékaře a psychologa.

K zápisu si přineste rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce.

Těšíme se na vás.

 

 

Mgr.  Jiří Isakidis

ředitel školy